Darmowa przesyłka od 35 zł 🚚

O nas

Pomysł na bluu

Wszystko zaczęło się w Szwajcarii, kiedy Roman po raz kolejny dźwigał do domu ciężką butelkę detergentu po zakupach. Irytacja związana z niepraktycznym detergentem była tak wielka, że jeszcze tego samego wieczoru rozmawiał o tym ze swoim kolegą Marko. I tak powstało bluu: lekkie listki do prania o zapachu alpejskiej świeżości, superskuteczne w praniu tkanin białych i kolorowych, również tych bardzo delikatnych: jedwabiu i wełny. Listki bluu są też w pełni przyjazne dla środowiska i właśnie przywędrowały dla Polski.

Czy Ty też masz dość ciężkich opakowań proszków, płynów i kapsułek, które trzeba dźwigać ze sklepu do domu i które następnie generują mnóstwo śmieci? Z bluu możesz o tym zapomnieć! Dzięki listkom piorącym bluu nie trzeba już będzie też sprzątać po praniu – listki są łatwe i higieniczne w użyciu. Proszek zawsze się wysypie, płyn rozleje, no i te osady w pralce do wyczyszczenia… Wiele z tradycyjnych detergentów zawiera szkodliwe dla środowiska substancje i nie w pełni się rozkłada, pozostawiając np. mikroplastik zatruwający oceany. Cały świat idzie do przodu, a produkty do prania niewiele się zmieniły. Aż do czasu powstania bluu!

Bluu to przełom w praniu na miarę naszych czasów. Koniec z ciężarami, dźwiganiem, truciem środowiska i tym wszystkim, co do tej pory kojarzyło się negatywnego z praniem. Czas na nowoczesne rozwiązanie.

Po długich i zaawansowanych badaniach powstał produkt wyjątkowy – cienkie listki, które są ultra skoncentrowanym środkiem piorącym. Jeden listek na jedno pranie w pralce. Każdy z listków rozpuszcza się całkowicie podczas prania i nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń, jest całkowicie biodegradowalny. Listki są cieniutkie, więc opakowanie jest bardzo małe i lekkie. Samo opakowanie w całości podlega recyklingowi. 

Szwajcarzy i Niemcy już pokochali Bluu, teraz czas na Polskę.  Bluu to przyszłość prania ze Szwajcarii, teraz dostępna także w Polsce.

o nas

Czysta przyszłość prania

nasz zespół

Listki piorące bluu to dopiero początek. Naszą misją jest wprowadzenie produktów, które nie tylko ułatwią codzienne, domowe obowiązki, ale przede wszystkim będą przyjazne dla środowiska.

Nasze listki piorące już oszczędzają czas, dają czyste i fantastycznie pachnące pranie i są bezpieczne dla naszej planety. Pracujemy nad kolejnymi produktami, które pozwolą Tobie i Twojej rodzinie mieć więcej czasu dla siebie i będą dbać o nasz wspólny dom – naszą planetę.