Darmowa przesyłka od 35 zł 🚚

Rewolucyjnie skuteczny produkt

Naszą misją jest zmiana sposobu, w jaki robimy pranie. Dzięki naszemu innowacyjnemu i niezwykle skutecznemu produktowi dajemy każdemu możliwość prania w sposób bardziej przyjazny dla środowiska, a jednocześnie łatwiejszy i bardziej praktyczny. Przy czym pranie jest krystalicznie czyste i pięknie pachnie alpejską świeżością

Czyste i pachnące pranie oraz zrównoważony rozwój i wygoda nie powinny oznaczać kompromisu!

Zastanawialiście się kiedyś, czemu pranie musi być takie męczące? Najpierw trzeba przynieść ciężkie opakowanie do domu, potem przy dozowaniu uważać, żeby płyn się nie rozlał, a proszek nie rozsypał. Nawet kapsułki do prania mają tę wadę, że są ciężkie. No i jeszcze kwestia środowiska – wszędzie plastik i skład mało przyjazny dla naszej planety. 

bluu-pack

Ultra łatwe i lekkie

Silnie skoncentrowany, a równocześnie cudownie nieskomplikowany.

Porównując je do tradycyjnych proszków, płynów i kapsułek, właściwie nic nie ważą! Są jak średnie opakowanie czekoladek. Zajmują mało miejsca i są super praktyczne – będziesz mieć więcej miejsca w szafkach, a Ty nie musisz dźwigać ciężkich zakupów. No i listki piorące są bardzo wygodne – nie rozleją się, ani nie rozsypią podczas przenoszenia. Nie zostawiają plam na szafkach i blatach. To rewolucja nie tylko w praniu, ale również w przechowywaniu detergentów!

Jeden listek piorący jest bardzo skuteczny do wszystkich ubrań: białych, kolorowych i delikatnych. Całkowicie rozpuszcza się nawet w zimnej wodzie, a zapach alpejskiej świeżości  na długo pozostanie na Twoich ubraniach. Oszczędza też miejsce w domu i nie musisz dźwigać ciężkich pojemników z proszkiem czy płynem do prania i płukania. Nie trzeba nawet wychodzić z domu – zawsze można zamówić kolejne opakowanie w naszym sklepie online.

Przyjazny dla Twojej skóry

Pranie w bluu to piękna biel i żywe kolory bez zacieków przy jednoczesnym dbaniu o środowisko. Nasze listki do prania są 20 razy lżejsze niż konwencjonalne detergenty, dzięki czemu powodują o 95% mniej emisji CO2 podczas transportu. bluu to niezwykle skuteczny detergent do prania, który nie zawiera mikroplastiku, konserwantów ani wybielaczy i jest w 100% biodegradowalny. Nasze opakowania w 100% nadają się do recyklingu. Nie zanieczyszczają środowiska ani nie brudzą Twojej pralki, dzięki czemu Twoje ubrania są nieskazitelnie czyste i pachnące. Możesz mieć pewność, że każde pranie jest nie tylko skuteczne, ale także przyjazne dla planety.

Piękna, czyste i pachnące alpejską świeżością pranie z czystym sumieniem.

przyjazny dla środowiska

Pomoc!

Postrzegamy siebie jako część ruchu, który chce wykorzystywać inteligentne produkty do pozytywnej zmiany świata i życia. Dlatego część naszych dochodów trafia do fundacji „Viva con Agua”, która prowadzi kampanię na rzecz czystej wody pitnej dla wszystkich: Woda jest prawem człowieka!

viva con agua logo