Najczęściej zadawane pytania

Listki piorące bluu to produkt ultra prosty. Zawsze jednak mogą się pojawić pytania i wątpliwości, dlatego poniżej zebraliśmy te najczęstsze

Aplikacja

Tak! Pomimo niskiej wagi, wynoszącej zaledwie 3 gramy, możemy absolutnie zapewnić, że dokładnie i niezliczoną ilość razy przetestowaliśmy skuteczność prania, dzięki czemu możemy w pełni stanąć za naszym produktem. W przypadku uporczywych plam, przed praniem zalecamy użycie dodatkowego odplamiacza. 

Tak, listki piorące bluu doskonale rozpuszczają się w zimnej wodzie i nadają się do wszystkich temperatur, także do zimnej wody. Aby zapewnić skuteczność prania, zalecamy używanie wody o temperaturze co najmniej 15°C.

Ogólne

Za bluu stoją Marko i Roman z Zurychu, którzy postawili sobie za cel opracowanie trwałych i praktycznych alternatyw dla przedmiotów gospodarstwa domowego. Czytaj więcej tutaj.

Oczywiście w naszym sklepie internetowym oraz w wybranych punktach sprzedaży, o których wkrótce poinformujemy

Lista ta będzie stale aktualizowana o nowe lokalizacje. 


Listki piorące bluu są również dostępne w Szwajcarii, Niemczech, Austrii  oraz we Francji.

Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli więc jesteś przekonany, że nasze listki piorące bluu nie działają tak dobrze, jak się do nich przyzwyczaiłeś lub po prostu nie spełniają Twoich oczekiwań, napisz do nas na adres hello@bluuwash.pl, a skontaktujemy się z Tobą.

Listki piorące są obecnie dostępne w wariantach "Alpejska świeżość" i "Bez zapachu". Pracujemy nad kolejnymi produktami, które również będą dostępne w najbliższych miesiącach. Śledź nasze social media, aby być na bieżąco.

Tak, nasze paski do prania "Alpejska świeżość" mają świeży, subtelny zapach, który długo utrzymuje się na wysuszonym praniu. Uwaga: bezpośrednio po praniu i gdy jest mokre, pranie ma bardzo mało lub nie ma zapachu, można wyczuć jedynie zapach mokrego prania. Alternatywą jest wariant "bezzapachowy", który nie zawiera substancji zapachowych i nadaje się szczególnie do skóry wrażliwej i prania dla niemowląt.

Nie, nie wymyśliliśmy tej technologii. Istnieje od wielu lat. Jesteśmy dumni, że w 2020 roku wprowadziliśmy na rynek bluu, pierwszą szwajcarską markę listków piorących, a od 2023 roku będziemy mogli dystrybuować naszą markę w Polsce.

Produkt

Listki piorące Bluu o zapachu alpejskiej świeżości są przyjazne dla skóry i uzyskały certyfikat Dermatest niezależnego instytutu dermatologicznego. 

 
Składniki produktu listki piorące Bluu 

Nazwa substancji numer CAS
Laurylosiarczan sodu 151-21-3
Alkohole C12-C16 etoksylowane, 1-2,5 EO 68213-23-0 / 68439-49-6
alkohol poliwinylowy 9002-89-5
Woda 7732-18-5
mieszanka zapachowa --

 

Listki piorące Bluu w niezależnym badaniu Dermatest uzyskały ocenę „Bardzo dobry”. Tylko to, co najlepsze dla Twojego prania i skóry!

Dermatest to niezależna instytucja, która prowadzi badania leków i kosmetyków pod nadzorem medycznym. Znak jakości „Original Dermatest“ jest gwarantem sprawdzalności zastosowanych metod kontrolnych oraz bezpieczeństwa konsumentów i producentów. 

Produkty wyróżnione tym znakiem jakości dotrzymują zobowiązania, że ich jakość została sprawdzona i potwierdzona. Dermatest jest laboratorium badawczym o wysokim stopniu jakości, które testuje produkty w celu zachowania ich bezpieczeństwa.